اجرای مرحله اول طرح کاهش آسیب های اجتماعی ویژه همسران و فرزندان مددجویان استان

اولین مرحله تفاهمنامه بین سازمان زندان ها و وزارت کشور در زمینه کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی و ارتقاء سطح مهارتهای اساسی زندگی خانواده مددجویان چهارمحال و بختیاری اجرا شد.

معاون سلامت ، اصلاح و تربیت زندان های چهارمحال و بختیاری با اعلام این خبر گفت: در راستای اجرای  منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در زمینه کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی ودر چارچوب اجرای تفاهمنامه شورای اجتماعی کشور و سازمان زندان های کشور ،در اولین مرحله طرح  ۳۷۴ خانواده شامل همسر و فرزندان مددجویان استان تحت آموزش و حمایت معیشتی قرار گرفتند.

عبدالله زاده با اشاره به تاثیر مثبت دوره های آموزشی در ارتقاء سطح اخلاقی و پیشگیری از آسیب اجتماعی افزود: ۳۷ نفر همسر و ۳۰ نفر از فرزندان مددجویان زندان لردگان، ۳۷ همسر و ۳۰فرزند مددجویان زندان بروجن و ۱۵۰ همسر و ۹۰ نفر از همسران و فرزندان مددجویان زندان های شهرستان شهرکرد تحت آموزش قرار گرفتند.

معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های استان ادامه داد: این طرح با همکاری شورای اجتماعی کشور انجام می پذیرد و شامل یک بسته آموزشی شامل سی دی آموزشی، بروشور و کتاب و یک بسته حمایتی معیشتی شامل روغن، برنج، رب گوجه ، سویا ، ماکارونی می باشد.

بسته آموزشی شامل سی دی ، بروشور و کتاب

وی افزود: هزینه بسته حمایتی به صورت نقدی به حساب سرپرست خانواده مددجویانی که در مناطق دوردست  و صعب العبور زندگی می کنند واریز شد.  

این خبر تکمیل می شود…

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*