زندانیانی که در مرخصی به سر می برند پیش از بازگشت به زندان غربالگری می شوند

(Last Updated On: خرداد 1, 1399)

رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری و سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: زندانیانی که در مرخصی به سر می برند پیش از بازگشت به زندان غربالگری می شوند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری ، سید راشد جزایری افزود: این تصمیم در جلسه کمیته بهداشت و درمان ستاد مقابله با کرونا که در سی و یکمین روز از فروردین ماه ۹۹ با حضور مسئول بهداشت و درمان زندان های استان تشکیل شد اتخاذ گردید.
به گفته وی، به منظور پیشگیری از شیوع و همه گیری بیماری نوپدید کووید ۱۹ در این جلسه مقرر گردید، زندانیان ۳ تا ۵ روز پیش از اتمام مرخصی و بازگشت به زندان با مراجعه به مراکز منتخب خدمات جامع سلامت از نظر ابتلا به کرونا مورد بررسی و گواهی سلامت دریافت نمایند.
جزایری افزود: این مصوبه از طریق اداره زندان ها به زندانیان اطلاع رسانی و در صورت عدم مراجعه و دریافت گواهی سلامت از ورود آنها به زندان ممانعت بعمل خواهد آمد.
رئیس مرکز بهداشت استان چهارمحال و بختیاری یادآور شد، همچنین سایر زندانیان که حائز شرایط استفاده از مرخصی نشده اند به طور مرتب مورد غربالگری قرار گرفته و فضا ها و سطوح عمومی ضدعفونی و تمامی دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی در زندان ها رعایت شده است.
۴۸

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*