دیدار مدیرکل زندان های با مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری

(Last Updated On: تیر 1, 1399)

در راستای گسترش تعامل بین دستگاهی حمیدرضا حیدری با حسینعلی مقصودی  مدیر کل جدید راه و شهرسازی استان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی زندان های چهارمحال و بختیاری؛ مدیرکل زندان های استان به همراهی مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان شهرکرد و کارشناسان انجمن حمایت در راستای گسترش تعاملات و رفع مشکلات زندان و انجمن با مدیرکل راه و شهرسازی استان دیدار کردند.

حیدری در ابتدای این دیدار با تبریک انتصاب آقای مقصودی گفت: همکاری های مجموعه زندان های استان و اداره کل راه و شهرسازی توسعه و عمران را برای استان فراهم آورده است.

مدیرکل زندان های استان استفاده از ظرفیت های تولیدی محصولات بتنی  و نیروی کار زندان را مورد تاکید قرار داد و افزود: تلاش برای ایجاد اشتغال علاوه بر کاهش آسیب های اجتماعی مددجویان به توسعه زیرساخت های جاده ای و مسکن کمک شایانی خواهد کرد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان ضمن تشکر از مدیرکل زندان ها خواستار افزایش همکاری های بین بخشی شد و افزود: همه دستگاه ها وظایف اجتماعی متنوعی بر دوش دارند و کمک به بهسازی و عمران زندان های استان در اولویت کاری ماست.

در ادامه علی اصغر زارع ، مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان مرکز استان مشکلات موجود در توسعه فعالیتهای عمرانی انجمن را برشمرد و  طی همین جلسه مقصودی و کارشناسان مربوطه برای رفع مشکل قول همکاری و مساعدت دادند.

علی اصغر زارع مشکلات فعالیت های عمرانی انجمن حمایت از زندانیان را برشمرد.
Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*