برگزاری شورای قضایی استان به مناسبت هفته قوه قضائیه

شورای عالی قضایی  با حضور رئیس کل دادگستری، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان، مدیرکل زندان های استان و دیگر ممسئولین قضایی استان در کانون اصلاح و تربیت چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی زندان های چهارمحال و بختیاری؛ مدیرکل زندان های استان در ابتدای این جلسه ضمن تبریک هفته قوه قضائیه گفت: با وجود همه گیری کرونا ویروس با تمهیدات پیش گیرانه و بهداشتی ، هیچ موردی از کرونا در زندان مشاهده نشد که نشان از تلاش همکاران حوزه زندانبانی استان دارد.

حمیدرضا حیدری کاهش جمعیت کیفری در سال گذشته را مرهون زحمات قضات ناظر، مددکاری و همکاران محترم دادگستری دانست و ابراز امیدواری کرد این روند در سال جاری ادامه داشته باشد.

رئیس کل دادگستری استان با اشاره به دهه کرامت تمام موفقیت های دستگاه قضا را ظل توجهات امام رضا دانست و افزود: تسریع در رسیدگی به پرونده های قضایی اولویت سال جاری است.

احمدرضا بهرامی اعطای یک هفته مرخصی به مناسبت هفته قوه قضائیه به مددجویان واجد شرایط را مژده داد و افزود: تلاش برای کاهش جمعیت زندان و مجازات های جایگزین با همت قضات محترم و مجموعه زندان قابل دستیابی است.

دیدار از پروژه کاشت درختان مثمر و دیدار با نماینده مددجویان زندان مرکزی و اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان از دیگر برنامه های شورای

قضایی استان بود.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*