حضور مسئولین قضایی استان در نماز جمعه شهرکرد

به مناسبت هفته قوه قضائیه، مسئولین و کارکنان زندان های استان در نماز جمعه شهرکرد به امامت حجت الاسلام و المسلمین نکونام که در مصلی بزرگ امام خمینی برگزار شد، شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی زندان های اسنان؛ حجت  الاسلام نکونام  در فرازی از خطبه‌های  نماز جمعه با اشاره به هفته قوه قضائیه گفت: این هفته طبعاً فرصت مغتنمی است برای دستگاه قضا که الحمدالله به فضل پروردگار با آمدن عزیز دلمان حضرت حاج آقای رئیسی یک موقعیت زیبا الحمدالله به وجود آمده است و فرصت مغتنمی الحمدالله شده است و امید حقاً زنده شده است و نشان دادند که می‌شود امور را اصلاح کرد.

امام جمعه شهرکرد افزود: امروز حرکت دستگاه قضا نشان داد که می‌شود سالم کار کرد، می‌شود درست حرکت کرد. هنوز خیلی کارها باید صورت بگیرد و هنوز خیلی اصلاحیه‌ها را باید دنبال کنند و هنوز خیلی فضاها را باید فراهم کنند نماینده ولی فقیه در استان خاطرنشان کرد: البته این فضا در درون دستگاه قضا هم فرصت مغتنمی است که من درخدمت عزیزان که بودم عرض کردم محضرشان که واقعاً فرصت مغتنمی است که دستگاه قضا با این شرایط خودش را وقف بدهد و همه قضات عزیز و کارکنان و همه کسانی که متصل به دستگاه قضا هستند همه تلاش کنند این نگاه سلامت محور و نگاه  خدمت محورانه را دنبال کنند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*