حرکت تحولی در اداره زندان ها بی وقفه، متوازن و مبتنی بر حقوق عامه دنبال شود

به مناسبت هفته قوه قضائیه و با حضور معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری چهارمحال و بختیاری از کارمندان نمونه و تلاشگر زندان های استان در سالن اجتماعات شهید لاجوردی اداره کل تقدیر به عمل آمد.

 

به گزارش روابط عمومی زندان های چهارمحال و بختیاری؛ معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان در این جلسه با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی گفت: تحول در قوه قضائیه بایستی مبتنی بر بیانیه گام دوم انقلاب و بر مبنای عدالت باشد.

سیدمحمد موسوی با اشاره به تهدیدات مختلفی که به جامعه آسیب خواهد زد به تهدیدات اقتصادی ، زیست محیطی و سلامت روحی و روانی اشاره کرد و افزود: هرچند همه تهدیدات برای جامعه زیانبار است اما آسیب های اجتماعی و جرائم بیشترین خلل را در مسیر حرکتی اجتماع ایجاد خواهد کرد.

وی با اشاره به روند رو به تزاید طلاق در استان افزود: مردم نسبت به آسیب‌های اجتماعی عمده در کشور نظیرطلاق، اعتیاد و قاچاق مواد مخدر، خشونت، بی‌بند و باری ودزدی آگاه بوده و از گسترش روز افزون آنها بیمناک‌ هستند و این امر وظایف دولت را در مقابله صحیح با آسیب‌های اجتماعی سنگین‌تر می‌سازد.

در ادامه جلسه مدیرکل زندان های استان با اشاره به فرمایشات حضرت آیت الله خامنه ای در ارتباط تصویری روز گذشته افزود: تحول ضرورتی مستمر، همراه با خلاقیت و ابتکارات است. وی افزود: تحول در قوه قضائیه و زندان های استان مستلزم کار جهادی و شبانه روزی است.

عضو شورای قضایی استان با تاکید بر مبارزه با فساد در زندان های استان افزود: طبق بیانات رهبر معظم انقلاب مبارزه با فساد از سالهای پیش در دستگاه قضایی کشور در حال پیگیری است.

 

حمیدرضا حیدری  با تشکر از همه همکاران تلاشگر در زندان های استان گفت: کارمند نمونه در واقع نمادی از تمام یک اداره ومجموعه کاری است.

مدیرکل زندان های استان از فعالان حوزه سلامت و تامینی و امنیتی زندان ها تشکر کرد و گفت: در انتهای سال گذشته و ابتدای سال جاری مبارزه موثر با کرونا ویروس و تامین مناسب امنیت در زندانهای استان قابل تقدیر است.

در انتهای این جلسه از کارمندان نمونه زندان های استان آقایان رمضان ابراهیمی محمدی، مجید اسدی، داریوش کریمزاده، امین عرفانی،عباس عظیمی ، عباس کابلی، سجاد ملکپور، وحید حسین میرزایی، منصور بنی شریف و حبیب الله رجبی با اهدای لوح سپاس تقدیر به عمل آمد.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*