انتخاب اداره کل زندان های استان به عنوان دستگاه برتر در مبارزه با مواد مخدر

در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان ، از زندان های استان به عنوان دستگاه برتر مبارزه با مواد مخدر تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی زندان های چهارمحال و بختیاری؛ در این جلسه استاندار چهارمحال و بختیاری ضمن تشکر از کلیه دستگاه های فعال در حوزه مبارزه با مواد مخدر گفت: در گرایش به مواد مخدر عوامل مختلفی دخیل هستند، عوامل اقتصادی، روانشناختی و عوامل اجتماعی ، بنا بر هر جامعه ای ممکن است یکی از این عوامل قدرتمند تر باشد.

اقبال عباسی افزود: با یک کار میدانی و پژوهشی مهمترین علت گرایش به مواد مخدر در استان شناسایی شود تا بتوانیم با تمرکز بیشتر بر علل اصلی در راه مبارزه با مواد مخدر موفق تر عمل کنیم.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با  مواد مخدر استان ، ضمن تاکید بر اهتمام و تلاش همه دستگاه های مرتبط با امر مبارزه با مواد مخدر خاطرنشان کرد: همه دستگاه ها باید برنامه ریزی های در نظر گرفته شده در این بخش را به عنوان جزیی از زنجیره کارها و وظایف خود بدانند و با رفع موانع و مشکلات در انجام سریع و بی وقفه آنها تلاش دارند.

سید قدیر مرتضوی افزود: یکی از اقدامات مهم ستاد هماهنگی مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری مشارکت مردمی و اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر و مشارکت دادن دستگاه های مختلف  است .

در انتهای این جلسه مدیرکل زندان های استان لوح تقدیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر را از دست استاندار چهارمحال و بختیاری دریافت نمود.

در بخشی از این لوح تقدیر آمده است:

جناب آقای حیدری

مدیرکل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی استان

با عنایت به بررسی صورت گرفته از سوی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان به عنوان دستگاه برتر ارزیابی شده اید. بدینوسیله از تلاش های جنابعالی در حوزه های درمان و حمایت های اجتماعی و فرهنگی و پیشگیری تقدیر و تشکر می نمایم.  اقبال عباسی / استاندار و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*