بازدید مدیرکل بهزیستی استان از زندان شهرکرد

در پی بازدید مدیرکل بهزیستی چهارمحال و بختیاری ، معاون اجرایی و تعدادی از کارشناسان بهزیستی استان از بند نسوان ،زندان شهرکرد و کانون اصلاح و تربیت استان بر گسترش خدمات حمایتی و بازپرورانه  مددجویان تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی زندان های چهارمحال و بختیاری؛ در این جلسه مدیر کل زندان های استان با تقدیر از بازدید مدیر کل بهزیستی استان از زندان مرکزی شهرکرد و کانون اصلاح و تربیت  گفت: چتر حمایتی و ارائه خدمات اجتماعی زندان ها  و بهزیستی بر محرومترین بخش اجتماع گسترده است.

حمیدرضا حیدری با اشاره به تنوع خدمات حمایتی ، تامینی ، تربیتی، فرهنگی و ایجاد اشتغال زندان ها افزود: خانواده زندانیان در معرض طلاق ، اعتیاد و دیگر آسیب های اجتماعی قرار دارند و مداخله کارشناسانه و علمی بهزیستی استان می تواند از گسترش این آسیب های جلوگیری کند.

مدیر کل بهزیستی استان چهارمحال و بختیاری نیز با اشاره به اهداف مشترک دو سازمان در جهت افزایش امنیت اجتماعی و کاهش آسیب های اجتماعی گفت: هم افزایی فعالیت بهزیستی و زندان های استان به بهبود ارائه خدمات اجتماعی  منجر می شود.

معصومه محمدی با مثبت ارزیابی کردن این بازدید افزود: آمادگی کامل برای همکاری همه جانبه در بخش های مختلف در جهت بهبود و گسترش ارائه خدمات به زندانیان واجد شرایط و خانواده های آنها در قالب تفاهمنامه دوجانبه وجود دارد.

گفتنی است در این جلسه پیش نویس تفاهمنامه همکاری زندان های و بهزیستی استان جهت توسعه و گسترش خدمات حمایتی از مددجویان واجد شرایط زن و مرد، تحت پوشش قرار دادن کودکان بی سرپرست زندانیان،  برگزاری دوره های آموزشی ، برگزاری دوره های آموزشی مهارت های اساسی زندگی برای زندانیان و ارائه خدمات مشاوره ای  تهیه شد و به زودی به امضای طرفین خواهد رسید.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*