حرکت در مسیر جهش تولید با اشتغال زندانیان

(Last Updated On: تیر 22, 1399)

جلسه هماهنگی اداره کل زندان های چهارمحال و بختیاری و شرکت تولیدی صنعتی  ظریف مصور درراستای اشتغال زندانیان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی زندان های چهارمحال و بختیاری، در ادامه فعالیت های حوزه اشتغال درزندان های استان و تلاش و برنامه ریزی مدیران برای اشتغال حداکثری زندانیان در مشاغل مختلف درون و برون سازمانی و با نظر مساعد دستگاه قضا در شهرستان بروجن، با همراهی شرکت تولیدی ظریف مصور تعدادی از مددجویان مشمول رای باز در خطوط تولید به کارگیری خواهند شد.

در این نشست که در محل شرکت ظریف مصور واقع در قطب صنعتی شهر بروجن برگزار شد، معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های استان گفت: یکی از مولفه‌ها یا عوامل موثر در حوزه‌های آسیب‌های اجتماعی موضوع بیکاری است. البته این به منزله این نیست که بیکاری تنها عامل آسیب‌های اجتماعی است

عبدالله زاده افزود: ما نمی‌توانیم نقش اشتغال را در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی نادیده بگیریم .اشتغال یک عامل کلیدی و تاثیرگذار در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و بازپروری زندانیان جرائم غیر عمد است.

احمدی معاون نیروی انسانی شرکت ظریف مصور نیز با اشاره به نقش اجتماعی واحدهای اقتصادی گفت:  با بکارگیری مددجویان در خطوط تولیدی علاوه بر ایجاد درآمد برای خانواده زندانیان، کرامت انسانی زندانی نیز حفظ می شود.

روح الله حیدری معاون بنیاد تعاون زندانیان ضمن دعوت از شرکت های صنعتی استان برای جذب نیرو از مددجویان استان در خصوص مزیت های تامین نیروی انسانی و خدماتی از جمعیت مددجویان مطالبی بیان کرد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*