پیام تبریک مدیرکل زندان ها به هیات مدیره جدید خانه مطبوعات استان

(Last Updated On: مرداد 5, 1399)

حمیدرضا حیدری ضمن تبریک انتخاب هیات مدیره جدید خانه مطبوعات استان چهارمحال و بختیاری از آمادگی مجموعه زندان های استان در همکاری با مطبوعات محلی خبر  داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان؛ در این پیام آمده است:

مطبوعات به عنوان نهادی از جامعه مدنی و در واقع رکن چهارم دموکراسی در هر نظام سیاسی شناخته می‏ شوند و می‏ توانند نقش مهمی در ایجاد بستر مناسب جهت توسعه فرهنگی و سیاسی ایفا کنند.

 

ویژگی مطبوعات زنده و پویا در نظام جمهوری اسلامی ، ذکر واقعیات، نقد و بررسی و ارایه تحلیل های واقع بینانه و روشنگرانه نسبت به مسایل و آسیب های اجتماعی و اقتصادی موجود کشور، نقد عملکردهای دولت، نهاد ها و سازمان ها ،آگاهی دادن به مردم و ابلاغ افکار عمومی به دولت است.

مدیرکل زندان های استان خطاب به اعضای جدید هیات مدیره خانه مطبوعات استان افزوده است:  انتخاب شایسته شما به عنوان هیأت مدیره خانه مطبوعات چهارمحال و بختیاری نشان از تعهد، تخصص و لیاقت شما بزرگواران و نوید بخش پویایی بیشتر در عرصه مطبوعات و رسانه های محلی است.

حمیدرضا حیدری در پایان ضمن خداقوت به اعضای سابق هیات مدیره خانه مطبوعات در جهت همکاری با رسانه های استانی و مطبوعات محلی اعلام آمادگی نمود.

 

روابط عمومی زندان های استان نیز انتخاب اعضای هیات مدیره جدید خانه مطبوعات را همکاران مطبوعاتی و رسانه ای خود تبریک می گوید.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*