دیدار مدیر کل زندان های استان با مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید استان

(Last Updated On: مرداد 7, 1399)

در راستای تسهیل روند اعطای وام های کارآفرینی و ایجاد اشتغال پایدار برای مددجویان آزاد شده و خانواده زندانیان ، حمیدرضا حیدری با مرتضی لیریایی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی زندان های چهارمحال و بختیاری؛ مدیرکل زندان های استان با تاکید بر نقش اشتغال در کاهش آسیب های اجتماعی گفت:  درصد قابل توجهی از زندانیان بدلیل نداشتن شغل و بیكاری به بزهكاری روی می آورند، بنابراین كسب درآمد و داشتن شغل در كاهش آسیب های اجتماعی و انحراف در جامعه تاثیر زیادی دارد.

حمیدرضا حیدری با اشاره به عنوان سال افزود: در زندان دوره های مختلف حرفه آموزی برگزار می شود و لازم است که مددجویان پس از آزادی با حمایت های مالی نهادهای ذیربط  بازگشت سعادتمندانه ای به جامعه داشته باشند.

مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید استان نیز با اشاره به رسالت اصلی این صندوق گفت: هرچند ضمانت پرداخت تسهیلات در صندوق کارآفرینی امید تسهیل شده اما تلاش می‌کنیم برای مددجویان و خانواده زندانیان نسبت به دیگر متقاضیان شرایط راحت‌تری فراهم شود.

مرتضی لیریایی افزود:  بنا بر مسئولیت اجتماعی خود می کوشیم چرخه  معیوب بیکاری ، بزه ، زندان را از بین ببریم و با اعطای تسهیلات مناسب به مددجویان و خانواده آنها گامی در اعتلای اقتصادی ایران اسلامی برداریم.

گفتنی است در این دیدار محمدی معاون اعتبارات ، ناصری رئیس شعبه شهرکرد صندوق کارآفرینی امید و حمید کریمی رئیس مرکز خدمات اجتماعی زندان های استان  حضور داشتند.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*