جلسه هم اندیشی مدیران عامل انجمن حمایت زندانیان چهارمحال و بختیاری برگزار شد

(Last Updated On: مرداد 9, 1399)

به گزارش روابط عمومی زندان های چهارمحال و بختیاری،در این جلسه که با حضور مدیرکل زندان ها و معاونان زندان های استان و به میزبانی انجمن حمایت زندانیان شهرکرد برگزار شد مدیران عامل انجمن های حمایت استان ، ضمن ارائه گزارشی از وضعیت موجود و عملکرد سال گذشته چالش ها و برنامه های اقتصادی خود را با توجه به شرایط کرونا و برنامه های ارتقاء خدمات حمایت از خانواده های زندانیان را مطرح نمودند.

معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های استان در ابتدای این جلسه گفت: توسعه برنامه های انجمن های حمایت زندانیان  با هم اندیشی و هم فکری مدیران عامل انجمن های حمایت میسر است.

سید حسن عبدالله زاده ایجاد اشتغال پایدار و کمک به کاهش آسیب های اجتماعی را هدف بلند مدت انجمن های حمایت دانست و افزود: انجمن حمایت زندانیان با برنامه ریزی جامع و رسیدن به اقتصاد پایدار و درآمد مستمر  می تواند بخش اعظم این خانواده ها را تا آزادی سرپرست از زندان به صورتی مناسب حمایت و پشتیبانی نماید .

مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان شهرکرد نیز با ارائه گزارش تصویری از فعالیت های حمایتی ، کارآفرینی و آموزشی انجمن حمایت کار برای خانواده زندانیان را تلاشی جهادگونه و بی وقفه دانست.

علی اصغر زارع گفت: ایجاد اشتغال یعنی تبدیل شدن یک خانواده توانخواه به خانواده توانا و انجمن های حمایت برای اقتصاد پویا و کسب منابع مالی در جهت حمایت از خانواده های زندانیان در فکر طرح و برنامه های اقتصادی بلند مدت با  سود تضمین شده باشند  زیرا این سود مستقیما سر سفره خانواده مددجویان مشاهده می شود.

مدیر کل زندان های استان نیز با تقدیر از عملکرد انجمن های حمایت استان گفت: توانمندسازی مددجویان و خروج آنها از چرخه حمایتی یک برنامه راهبردی است.

حمیدرضا حیدری افزود: اشتغال و تولید یک بخش عمده‌ای از شعار سال است، مسئله اشتغال و توسعه مهم‌ترین مسئله کشور و دغدغه‌های مقام معظم رهبری است. با کارآفرینی می توان آسیب های اجتماعی را در بین خانواده زندانیان کاهش داد.

در انتهای این جلسه از خدمات سرکار خانم مولوی در انجمن حمایت زندانیان شهرکرد با اهدای لوح تقدیر به عمل آمد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*