کاهش آسیب های اجتماعی با تلاش جهادی میسر است

(Last Updated On: مرداد 12, 1399)

مدیر کل زندان های استان : بسیج به عنوان بزرگترین نیروی مردمی از ظرفیتهای فراوانی برای حضور در عرصه‌های مختلف برخوردار است.

به گزارش روابط عمومی زندان های استان؛ در راستای اجرای سیاست های ریاست معزز زندانهای کشور در استفاده حداکثری از نیروهای جهادی در پیشبرد اهداف اصلاحی و تربیتی مددجویان، مدیر کل زندان های استان با  سرهنگ فولادی دیدار کرد.

 مسئول بسیج سازندگی سپاه قمربنی هاشم علیه السلام چهارمحال و بختیاری در این دیدار  گفت: در اندیشه امام(ره) بسیج نهادی است اجتماعی با ابعاد متعدد كه فعالیت آن تنها در زمینه های نظامی خلاصه نمی شود.

سرهنگ پاسدار هوشنگ فولادی افزود: یكی از برجسته ترین ماموریت های بسیج در چهار دهه گذشته مساله فقرزدایی و خدمت رسانی به مناطقی از كشور است كه در نتیجه توسعه نامتوازن  دچار انواع محرومیت اقتصادی و یا فرهنگی هستند.

سرهنگ فولادی ابراز امیدواری کرد با همکاری با زندان های استان در جهت کاهش آسیب های اجتماعی گام های موثری برداشته شود.

مدیر کل زندان های استان با اشاره به رویکرد ریاست سازمان زندان ها در بهره گیری از ظرفیت های گروه های جهادی در رفع مشکلات زندان ها گفت:  به كارگیری ظرفیت های بسیج در سازندگی،می تواند به تقویت حس فعالیت جمعی ، جهش تولید و تعلیم و تربیتی برپایه آرمان های انقلاب منجر شود.

حمیدرضا حیدری افزود: اداره کل زندان های استان  و بسیج سازندگی در واقع در حال خدمت رسانی به ضعیف ترین اقشار جامعه از لحاظ اقتصادی و فرهنگی  هستند و بنابراین هم افزایی توان دو مجموعه  را جهت کاهش آسیب اجتماعی و فقر اقتصادی  افزون خواهدکرد.

در پایان این دیدار جهت عقد تفاهمنامه جامع همکاری بحث و تبادل نظر شد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*